Bodowa domów, wykończenia, remonty, Zielona Góra, EXIGO-DOMY

Budowa domów

 

Własny dom to poczucie bezpieczeństwa, swoboda, niezależność i szczęście domowników.

Z pewnością słyszeli już Państwo od swoich znajomych, bądź z innych wiarygodnych źródeł wiele historii o budowaniu domu i zazwyczaj są to opowieści niezbyt nastrajające optymizmem…

Obsuwy w czasie, nierzetelni wykonawcy którzy sknocą to co robią, a często również zepsują to co inni przed chwilą zrobili, oszczędności na materiale, którego „nie widać” itd.

Niestety, okres budowy domu często okazuje się prawdziwym koszmarem. Wybór projektu, dziesiątki „papierków” do kolekcjonowania po urzędach, szukanie ekip budowlanych no i późniejsze ich pilnowanie.

Wszystko to zwala się na Państwa głowę w jednym czasie i dochodzą do tego setki decyzji do powzięcia i świadomość, że niczego nie można przeoczyć, przegapić… Jednocześnie nie można zaniedbać własnej pracy zawodowej, obowiązków rodzinnych itd.

W takich sytuacjach pomagamy my. Jesteśmy firmą, której mogą Państwo zlecić całość prac budowlanych. Państwu zostanie wtedy tylko to, co najprzyjemniejsze. Wybór projektu, o ile jeszcze nie został wybrany, no i późniejsze przyglądanie się systematycznie „rosnącemu” nowemu domowi ;-)

Ponieważ prowadzimy prace kompleksowo, jako jedna firma, odpada Państwu problem nieprzemyślanych decyzji braku odpowiedzialności i wielu innym sytuacji, których nie sposób przewidzieć jeżeli na budowie „kręci się” mnóstwo ekip.

Realizujemy domy naszych klientów od wylania fundamentów po odbiór kluczy do nowego domu.

Nasza propozycja wychodzi naprzeciwko Państwa potrzeb. W zakres naszych usług wchodzą:

  • Załatwiamy materiały budowlane z naszymi, długo wypracowywanymi, wysokimi rabatami.

  • Organizujemy nadzór geodezyjny.

  • Współpracujemy z licencjonowanymi elektrykami, hydraulikami, cieślami…

  • Przeprowadzamy budowę od fundamentów, przez postawienie ścian, montaż dachu, montaż instalacji elektrycznej, ogrzewania i hydraulicznej.

  • Również wykańczamy państwa nowy dom kompleksowo od ścianek wewnętrznych, tynkowanie, szlifowanie, kładzenie podłóg, montaż drzwi, paneli, paneli po malowanie ścian.

  • Nie sposób na stronie internetowej wymienić całego zakresu oferowanych przez nas usług. Najważniejsze jest to, że będą Państwo mieli do dyspozycji jedną solidną firmę… w miejsce szeregu tzw. fachowców, którzy są najlepsi w zrzucaniu odpowiedzialności na co kolwiek…

Innymi słowy wykonamy Państwa dom od fundamentu po klucze przy pomocy których będą Państwo mogli zaznać zaznać wszystkich tych pozytywnych emocji na które Państwo liczyli przymierzając się do tego nieprostego zadania jakim jest budowa nowego domu…

Warto podkreślić jedno ludzie, którym mieliśmy przyjemność wybudować nowe, fajne miejsce do życia ZAWSZE zostają naszymi przyjaciółmi na dłuuuugo ;-)

Zachęcamy do rozmowy i skorzystania z naszej oferty gdyż naszą dewizą jest profesjonalizm wykonywania powierzonych nam zadań i najwyższa jakość oferowanych usług…

W kwestii jakichkolwiek pytań i zamówień prosimy o kontaktowanie się za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

strona głowna    budowa domów    wykańczanie mieszkań    schody drewniane    ogrodzenia    kontakt
Strony www Zielona Góra